Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/plcaorguk/domains/plca.org.uk/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/plcaorguk/domains/plca.org.uk/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/plcaorguk/domains/plca.org.uk/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Warsztaty świąteczne PLCA – PLCA
info@polish-culture.com
Charity No. 1170478

Blog

Warsztaty świąteczne PLCA

 
Naszym pięknym obyczajem zapraszamy naszą społeczność – uczniów, rodziców, kadrę i wolontariuszy na wspólne grudniowe świętowanie. Tak jak w latach ubiegłych organizujemy warsztaty świąteczne dla całej szkoły, nie tylko dla naszych uczniów, ale też dla rodziców.
 
Warsztaty odbędą się 7 grudnia w naszej szkole.
 
Oto plan dnia: 
 
Warsztaty: 

Dla uczniów 10.00 – 12.45

Rodzice 13.00 – 14.30

Kawiarenka od 12.30

 

Podczas warsztatów m.in. będziemy dekorować pierniczki, każda klasa ma przynieść swoje.

 
Akcja bombka dla PLCA:
Każdy uczeń naszej szkoły otrzymał drewnianą bombkę, którą ma pięknie udekorować (w domu lub podczas sobotnich zajęć)  – opłata £1 od osoby – dochód ze sprzedaży bombek przekazany zostanie na wsparcie zajęć dla uczniów szkoły PLCA

Każdy uczeń wykona gwiazdę z imieniem do zawieszenia na choinke – w dniu warsztatów.

 
Zdjęcia

W tym dniu będą wykonywane zdjęcia:

  • Reportaz  z warsztatow– Ela Walenda – zdjęcia dostępne do zakupu – 50% dochodu zasili konto PLCA
  • zdjęcia świąteczne – Izabela Adasik – cena £12 za sztukę – zapisy u nauczycieli, płatność w dniu warsztatów do pani Izabeli Adasiak

 

Paczki – wszyscy uczniowie otrzymają paczki ufundowane przez właścicieli Bestpol Delikatessen

 
Zbiórka żywności dla Banku żywności w Bedford

7 grudnia zachęcamy do przyniesienia jedzenia, które zawieziemy do Banku żywności w Bedford – akcję organizuje klasa Kasztanowa.
 
Wspólne dekorowanie choinki i śpiewanie

 

Uwaga !!!

 
Nadal potrzebujemy:
  • 2 pary sanek
  • 3 rodziców do pomocy przy warsztatach
  • Jeszcze trochę pierników
 
 
Do zobaczenia 7 grudnia