Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/plcaorguk/domains/plca.org.uk/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/plcaorguk/domains/plca.org.uk/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/plcaorguk/domains/plca.org.uk/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. – PLCA
info@polish-culture.com
Charity No. 1170478

Blog

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

Informujemy, że rok szkolny 2019/2020 w naszej szkole rozpoczyna się 14 września 2019.

W tym roku w naszej szkole nastąpi kilka zmian, jedną z nich jest zmiana nazw klas szkolnych oraz forma rozpoczęcia roku szkolnego. Zaplanowaliśmy, aby każda klasa miała swój indywidualny czas przyjścia do szkoły co pomoże nam w uniknięciu tłoku.

Rozpoczynamy zgodnie z harmonogramem i kończymy o 13.30. Prosimy, aby rodzice/opiekunowie przybyli z dziećmi do recepcji szkoły gdzie spotkaja się z nauczycielami prowadzącymi i nastepnie przejdą do swoich klas. W wyjątkowych sytuacjach prosimy o kontakt pod numerem 07858089354.

Oto harmonogram dla poszczególnych klas:

Klasa Kalinowa – 9.30 ; Klasa Akacjowa- 9.45; Klasa Klonowa – 10.00; Klasa Jarzębinowa – 10.15; Klasa Brzozowa – 10.30; Elfy – 10.45; Skrzaty – 11.00; Smerfy i Klasa Kasztanowa – 11.15.

Nauczyciele prowadzący wysłali już maile z nazwami klas w jakich są Państwa dzieci (prosimy o sprawdzenie). Jeśli mają Państwo wiecej niż jedno dziecko w naszej szkole to prosimy przyjść na te godzine, która jest wcześniejsza.

Prosimy, aby wszyscy uczniowe naszej szkoły mieli ze sobą drugie śniadanie, butelkę wody do picia, ubranie stosowne do pogody a uczniowie klas szkolnych przybory do pisania.

Do zobaczenia 14 września w budynku Scott Primary School.