Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/plcaorguk/domains/plca.org.uk/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/plcaorguk/domains/plca.org.uk/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/plcaorguk/domains/plca.org.uk/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Ogłaszamy wielką zbiórkę książek – PLCA
info@polish-culture.com
Charity No. 1170478

Blog

Ogłaszamy wielką zbiórkę książek

Mamy nadzieję, że dzięki zbiórce nasz polskojęzyczny księgozbiór znacznie się poszerzy i będziemy mogli wypożyczać książki naszym uczniom i rodzicom.
Oprócz planów związanych z działalnością szkolnej biblioteczki, w związku z obchodami Światowego Dnia Książki ( 22.04.2017) mamy zamiar zorganizować w Bedford Kiermasz Polskiej Książki.
Prosimy więc o przynoszenie do naszej szkoły sobotniej książek, którymi Państwo już się nacieszyli, by miały one szanse na znalezienie kolejnych czytelników.
Karton, do którego będzie można wkładać książki zostanie ustawiony na parterze pomiędzy salami klas niebieskich. Jeśli życzą sobie Państwo by książka, którą zostawiają Państwo w szkole pozostała własnością szkolnej biblioteki, prosimy o włożenie do książki kartki z taką informacją.